W pogoni za dniem następnym uciekają nam cenne chwile, chcesz odpocząć hm..., może oderwać się od codzienności, zrobić coś ciekawego dla siebie lub innych... zapraszamy!

Rozmiar: 379009 bajtów
   Zapraszamy do gospodarstwa rolno-agroturystycznego w Lubiechni Wielkiej, położonego pośród malowniczych lasów Puszczy Rzepińskiej.

   Tutaj wiedzie międzynarodowy szlak pieszy E11 z Holandii do Augustowa, ścieżki rowerowe, szlak romański, szlak św. Jakuba, oraz przyrodniczy "szlak bobrowy", który zachęca do podążania śladami żyjących tu dzikich zwierząt (bażanty, dziki, sarny, bobry i żółwie błotne). W niedalekiej okolicy są atrakcyjne punkty widokowe np. Parku Narodowego "Ujścia Warty", zachęcające do spacerów, obserwacji przyrody i fotografowania.

   Gospodarstwo oferuje odpoczynek w zacisznej okolicy, mięso i wędliny, ser, miód i mleko, jaja - kur zielononóżek, oraz warzywa i owoce sezonowe. Oferta jest wzbogacona o warsztaty kulinarne, kursy gotowania i pieczenia, bazujące na dużym doświadczeniu gospodyni (popartym certyfikatem) Pani Grażyny Dereń - wielokrotnej laureatki konkursów kulinarnych.


Nasze dyplomy:


Referencje: