W pogoni za dniem następnym uciekają nam cenne chwile, chcesz odpocząć hm..., może oderwać się od codzienności, zrobić coś ciekawego dla siebie lub innych... zapraszamy!

Rozmiar: 379009 bajtów
   Zapraszamy do gospodarstwa rolno-agroturystycznego w Lubiechni Wielkiej, położonego pośród malowniczych lasów Puszczy Rzepińskiej. Serdecznie zapraszamy do wsi Lubiechnia Wielka gm. Rzepin powiat Słubice - Ziemia Lubuska.

   "Dereniówka" - gospodarstwo rolno-agroturystyczne położone na skraju Puszczy Rzepińskiej.

   - Tutaj od ponad 70 lat znajduje się nasz dom, w którym staramy się tworzyć ciepłą atmosferę oraz kameralne warunki do odpoczynku, z myślą o Tobie ...

   - Wypoczynek u nas to alternatywa wobec turystyki masowej, szczególnie w dobie coronawirusa.

   Przeznczony jest dla osób o dużej wrażliwości na przyrodę, ceniących sobie spokój i ciszę.

   - Bez względu na porę roku możesz do nas przyjechać na rodzinne wczasy, wypoczynek we dwoje czy też z grupą przyjaciół.

   Pobyt u nas to też ciekawa propozycja dla małych firm, które chcą zorganizować spotkanie integracyjne, spotkanie opłatkowe czy noworoczne...

   - Przyjeżdżając do nas akceptujesz to, że my zapewniamy Ci wyżywienie. Proponujemy smaczną domową kuchnię, która jest energetyczna, prosta i zdrowa, ponieważ wykorzystujemy to co nam się udało "wychodować" z naszych pól i ogrodów. Korzystamy z produktów, które pochodzą od innych gospodarzy. Naszą specjalnością jest rosół na gęsinę i pierogi z różnymi farszami.

   Forma, charakter oraz niezaprzeczalny smak posiłków jest jednym z głównych powodów, dla których nasi goście decydują się na pobyt w "Dereniówce".

   Tutaj wiedzie międzynarodowy szlak pieszy E11 z Holandii do Augustowa, ścieżki rowerowe, szlak romański, szlak św. Jakuba, oraz przyrodniczy "szlak bobrowy", który zachęca do podążania śladami żyjących tu dzikich zwierząt (bażanty, dziki, sarny, bobry i żółwie błotne). W niedalekiej okolicy są atrakcyjne punkty widokowe np. Parku Narodowego "Ujścia Warty", zachęcające do spacerów, obserwacji przyrody i fotografowania.

   Gospodarstwo oferuje odpoczynek w zacisznej okolicy, mięso i wędliny, ser, miód i mleko, jaja - kur zielononóżek, oraz warzywa i owoce sezonowe. Oferta jest wzbogacona o warsztaty kulinarne, kursy gotowania i pieczenia, bazujące na dużym doświadczeniu gospodyni (popartym certyfikatem) Pani Grażyny Dereń - wielokrotnej laureatki konkursów kulinarnych.


Nasze dyplomy:


Referencje: